Uwalnianie emocji i przekonań

ograniczających ważne sfery życia

Warsztaty wg Hawkinsa i Nelsona

19-20 września 2020,  Warszawa

Emocje i przekonania mają znacznie większy wpływ na nasze życie niż przypuszczamy. Decydują nie tylko o tym, jak odbieramy świat, ale wręcz przyciągają do nas ludzi i zdarzenia – te o których marzymy, albo te niechciane. Naucz się je rozpoznawać i zmieniać!

  • Zrozum własne emocje

  • Poznaj techniki uwalniania emocji

  • Odnajdź akceptację siebie

  • Zmień ograniczające cię przekonania

  • Zmieniaj swoje przekonania

  • Zresetuj „niedziałające” obszary życia

Wyciszenie lęku

Przejdź intensywną przemianę 

14-dniowe warsztaty on-line

Ty też możesz poradzić sobie z lekiem. Podzieliliśmy to wielkie zadanie na małe kroki. Codziennie pokonujemy tylko 1 piętro, aby po 14 dniach spojrzeć na lęk z zupełniej innej perspektywy – z dachu 14-piętrowego wieżowca.

  • Co mam zrobić, żeby się nie bać ?

  • Z każdej sytuacji jest wyjście !

  • Poznaj mechanizmy powstawania i opanowania lęku

  • 14 dni wykładów, ćwiczeń i medytacji

Jesteśmy terapeutami holistycznymi. Specjalizujemy się w pracy z emocjami, wg metody Dr B. Nelsona. Zapraszamy cię na warsztaty wyciszenia rozbudzonego lęku. Oddzielanie emocji od ciała i ducha jest pomyłką. Stanowimy spójną całość – wyciszenie problemów emocjonalnych wymaga równowagi w całej swojej przestrzeni.

Dariusz Chwiejczak, trener i wykładowca rozwoju osobistego, którym pasjonuje się od 35 lat. Ma bogate doświadczenie w zarządzaniu i inspirowaniu dużych zespołów. Autor książki "Czarodzieje mogą wszystko" o rozwoju osobowości, polecanej również dla młodzieży. Twórca transformujących medytacji prowadzonych i programów rozwojowych. Trener i praktyk kinezjologii, która umożliwia diagnozowanie i uwalnianie zablokowanych emocji z niezwykłą precyzją. Ukończył trzypoziomowy kursy Applied Kinesiology Shortcuts prowadzony przez Sheldona Deala w Kinesiology Institute. Certyfikowany terapeuta metody Kod Emocji Dr B. Nelsona.

Marta Kuśpit, terapeutka, od lat zajmuje się rozwojem wewnętrznym. Ma unikalny przegląd najważniejszych metod pracy z podświadomością i z wyższym ja. Pracuje autorską metodą dotarcia do emocjonalnego źródła problemu ukrytego w podświadomości i jego uwolnienia. Obdarzona niespotykaną intuicją, ma znakomite wyniki na terapiach indywidualnych. Pomaga w rozwiązywaniu problemów z emocjami i powiązanych z nimi konfliktów życiowych. Od dawna stosuje kinezjologię w terapiach indywidualnych. Certyfikowany terapeuta metody Kod Emocji Dr B. Nelsona. Certyfikowany terapeuta metody Kod Emocji Dr B. Nelsona.

© 2020 Dariusz Chwiejczak