„We wszechświecie czas mierzony jest w emocjach. Poza tym, on nawet nie istnieje. Zatem każda dobroć jest na zawsze" Oko w oko z jaźnią, D.Hawkins

Uwalnianie Emocji

poniedziałkowe wieczorne medytacje

Naturalne Centrum Zdrowia, Warszawa, ul. Grażyny 15, sala 17 parter

Każdy poniedziałek 18:15 - 19:45 koszt 30 zł płatne na miejscu – Zapraszamy

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE WARSZTATY PRACY Z EMOCJAMI

TECHNIKA UWALNIANIA EMOCJI BEZ TAJEMNIC

  • Poznajemy emocje od strony teoretycznej

  • Czym są zablokowane emocje – diagnoza kinezjologiczna

  • Jak radzić sobie z emocjami – nie bać się ich doświadczać

  • Jak dokładnie zrozumieć Technikę Uwalniania Hawkinsa

  • Transformacja emocji pod wpływem bezwarunkowej miłości

  • Odnalezienie wewnętrznego spokoju i akceptacjia siebie

KALENDARZ I TEMATYKA NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ

24/02/2020 Uwolnienie winy – Uzdrawianie duchowe

02/03/2020 Uwolnienie apatii – Uzdrawianie przeszłości

09/03/2020 Uwolnienie żalu – Wewnętrzne dziecko

16/03/2020 Uwolnienie lęku – Kochanie siebie

W poniedziałki prowadzimy 1,5 h Warsztaty Techniki Uwalniania Emocji. Każde spotkanie stanowi zamkniętą całość. Szczegółowo omawiamy i uwalniamy jedną z 8 emocji skali Hawkinsa: wstyd, wina, apatia, żal, lęk, pożądanie, złość, duma oraz praktyczne zastosowania uwalniania w sprawach osobistych, zawodowych, zdrowia i życia emocjonalnego.

Zapraszamy również poszukujących rozwoju duchowego. Duch to nasze wyższe ja – nadświadomość – czyli miłość, którą wszyscy w sobie mamy. Duchowość to po prostu zwrócenie się stronę Miłości, która jest siłą napędową wszechświata. Przeniesienie uwagi na „wysokie wibracje” miłości oznacza odpuszczenie negatywnych emocji – nasze życie automatycznie staje się bardziej radosne i spełnione. Kontakt ze świadomością wymaga wyciszenia umysłu – dlatego medytacje. Ich regularne słuchanie przynosi rewelacyjne rezultaty, co potwierdza wielu naszych słuchaczy.

TO NAS WYRÓŻNIA 

NAUCZYSZ SIĘ MEDYTACJI I UZDRAWIANIA MIŁOŚCIĄ

PODNIESIESZ SWÓJ POZIOM ŚWIADOMOŚCI

  1. Uwalnianie emocji wymaga działania z poziomu ponad umysłem – nauczysz się jak być w świadomości, jak korzystać z jej nieograniczonej mądrości płynącej z wewnątrz. Mamy w tym lata doświadczeń i setki wyszkolonych uczestników. Źródło negatywnych emocji i cierpienia zacznie znikać.

  2. Energia bezwarunkowej miłości jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, przedsięwzięć. Nauczysz się ją przywołać i transformować emocje poprzez miłość.

  3. Stan wyciszenia umysłu - medytacja jest konieczny do pracy z emocjami. Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu i przywoływania wewnętrznej miłości i wyciszania emocji.

  4. Uwolnienie zablokowanej emocji dotyczy wspomnienia, by nie budziło w nas nadmiernej reakcji emocjonalnej. Emocje zawsze pozostają częścią życia, jednak przestają tak gwałtownie rezonować. Szybciej je czujemy, przestajemy się im opierać, pozwalamy im odpłynąć.

PROWADZĄ DOŚWIADCZENI WYKŁADOWCY I TERAPEUCI

Marta Kuśpit, terapeutka, od lat zajmuje się rozwojem wewnętrznym. Ma unikalny przegląd najważniejszych metod pracy z podświadomością i z wyższym ja. Pracuje autorską metodą dotarcia do emocjonalnego źródła problemu ukrytego w podświadomości i jego uwolnienia. Obdarzona niespotykaną intuicją, ma znakomite wyniki na terapiach indywidualnych. Pomaga w rozwiązywaniu problemów z emocjami i powiązanych z nimi konfliktów życiowych.

Dariusz Chwiejczak, terapeuta, trener i wykładowca rozwoju osobistego, którym pasjonuje się od 35 lat. Ma bogate doświadczenie w zarządzaniu i inspirowaniu dużych zespołów. Autor książki o rozwoju osobowości, polecanej również dla młodzieży. Twórca transformujących medytacji prowadzonych i programów rozwojowych. Trener i praktyk kinezjologii, która umożliwia diagnozowanie i uwalnianie zablokowanych emocji z niezwykłą precyzją.

Wstyd to najtrudniejsza emocja, sięga poczucia odrzucenia, wygnania, a nawet nienawiści do siebie. Zauważyć i uwolnić przekonania będące źródłem wstydu można tylko z poziomu świadomości, przy wsparciu swojej duchowej mocy. Zostaw osądzanie siebie. Przypomnij sobie swoją duchową tożsamość i pokochaj siebie takim jakim jesteś. Odnalezienie swojej wewnętrznej miłości przywraca radość życia, harmonijne relacje międzyludzkie, poprawia zdrowie.

Wina to poczucie, że coś źle zrobiłem. Ale dobro i zło, to wymysł moralności, którą ludzie zmieniają w zależności od potrzeb. Popełnianie błędów jest naturalne dla uczenia się i rozwoju. Dzięki nim świat staje się lepszy. Pozwól sobie poczuć swoją winę w pełni i wybacz sobie. Zostaw winę zakotwiczoną w przeszłości i wróć do teraz. Otul miłością to, co się wydarzyło. Daj zrozumienie dla swojej słabości. Zmień swoje przekonania i odzyskaj wolność.

Apatia dotyczy wszystkich – to okresy zniechęcenia i przygnębienia. Jej przyczyną jest kierowanie uwagi na nieprawdziwe przekonania, a w istocie – oddalenie się od miłości. Zauważ co dzieje się w tobie. Pozwól sobie bez oporu poczuć prawdziwą przyczynę. Zauważ ją z poziomu świadomości. Odrzuć to, co ją wywołuje. Wolno ci to zrobić. Użyj duchowej mocy Woli, to pomoże ci odzyskać energię. Zwróć się w stronę swojej miłości. Gdy zaakceptujesz i pokochasz siebie, natychmiast pokocha cię cały świat.

Żal można uwolnić tylko na jeden sposób. Zanurzyć się w nim i całkowicie go poczuć. „Żal to cmentarz dla życia” (Hawkins). Zostaw już smutek i rozmyślania jak cofnąć stratę. Odpuść to nieprawdziwe poczucie winy, że mogłeś czemuś zapobiec. Strata, żal przypomina o radość każdej chwili bycia razem, ale to również szansa rozwoju świadomości. Skieruj uwagę na prawdziwe źródło szczęścia i mocy. Zauważ radość obdarzania miłością. Zaufaj jej. Wróć do teraz.

Lęk to najbardziej pierwotna emocja związana z przetrwaniem, dlatego jest taka silna, dlatego karmienie strachu jako narzędzia kontroli jest tak skuteczne. Zauważ, że strach to tylko projekcja wyobraźni wybiegająca w przyszłość. Broni jej umysł, który w nią uwierzył. Zaakceptuj istnienie lęku i pozwól sobie go poczuć – z poziomu świadomości. Po drugiej stronie lęku jest miłość. Wybierz miłość i popatrz na siebie jej oczami. Pokochaj siebie takim jakim jesteś.

Pożądanie czegoś wyjątkowego wynika z poczucia wewnętrznego braku. Ale wszystko czego potrzebujesz by czuć się kompletnym jest w tobie. Zauważ swoje ograniczenia płynące z pożądania – nieprawdziwe przekonania, której za nimi stoją. Realizuj swoje cele przez zaangażowanie – nie potrzebujesz pożądania. Uzależnienia i pożądania porzucamy z poziomu świadomości – ponad umysłem. Ty jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego co dzieje się w twoim życiu.

Złość to bezsilność i bezradność. Zwłaszcza, wobec tego, czego w sobie nie zauważam, nie akceptuję. Jej źródłem nie są inni ludzie, lecz niespełnienie moich – jedynie słusznych przekonań. By rozładować złość – poczuj ją świadomie, bez oporu. Zostaw niesprawiedliwość i przekonanie, że wiesz lepiej. Pozwól innym na ich odrębność i omylność. Skieruj się na zrozumienie. Bez oceniania kochaj wszystko co się pojawia.

Duma to zachwyt ego nad sobą, naturalny efekt rozwoju świadomości i wzrostu poczucia własnej wartości. Lubimy czuć się ważnym i szanowanym. Ale urok wyjątkowości to tylko przekonanie atrakcyjne dla umysłu. Zauważ, jak cię ogranicza. Przestań wątpić w siebie. Odpuść porównywanie, poczucie wyższości i rywalizację. Odzyskaj duchową moc i prawdziwą pewność siebie płynącą z piękna twojego duchowego wnętrza. Zauważaj życzliwość ludzi. Pokochaj siebie do samego dna swoich ograniczeń.

NIEZAPOMNIANE WARSZTATY OPINIE

„Dla mnie to kolejny krok naprzód w poznawaniu siebie i odkrywaniu takiej jakiej się jeszcze nie znam. Poczułam wyciszenie i wewnętrzną radość. Czuję co to jest żyć obecną chwilą i być uważnym. Bardziej szanuję swoje słowo i życie ze sobą w prawdzie. Przekłada się to na zrozumienie w życiu rodzinnym. Czuję się dużo szczęśliwsza." Mirka

"Polecam całym sercem! 🌱💚🍀 Warsztaty oparte na gruntownej wiedzy, konkretne techniki i ćwiczenia. Wróciłam z pomysłem co dalej i jak działać. Uśmiecham się do tego, co było i czekam na więcej." Magda

"Bardzo polecam – cudowne warsztaty. Nowatorska metoda fantastyczna, rezultaty genialne. Niby nic się nie zmieniło, rzeczywistość ta sama, ale nie taka sama, bo zmieniło się moje nastawienie. Inaczej patrzę na siebie samą, relacje, świat dookoła. TO JEST PIĘKNE ! Stan zakochania na wciąż, na zawsze, bo czemu nie?” 💙💙💙 Krysia

"Bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty. Podczas zajęć czas przestał dla mnie płynąć. W czasie jednej z medytacji miałam wrażenie, że czuję własną duszę. Po zajęciach byłam lekka, a mój problem wydawał się dużo mniejszy – nawet śmieszny." Agnieszka

Odlotowy warsztat! Mam potrzebę kontynuacji i wymiany doświadczeń w tym (i nie tylko) zakresie. Kompetentni i fajni prowadzący. Polecam! Krysia

"Poszłam na te warsztaty jako zniewolona kobieta, zaprogramowana na służenie innym i nie mająca prawa do odczuwania własnych potrzeb. Z brakiem przestrzeni na zadbanie o ciało, które jak maszyna było w nieustannej pracy bez konserwacji. Czułam jak ta maszyna się rozpada. Czułam, że już dłużej nie dam rady bez zharmonizowania ciała, umysłu i duszy. Brakowało mi tej harmonii jak powietrza. Dziś poczułam, jak odradza się we mnie kobiecość – nowe życie. Miękka, delikatna, świetlista, pachnąca świeżością i spowita ostrością barw siła życia, która mnie obmywa. Czuję Wielką Wdzięczność. Chęć wyjścia z ciemnej jaskini, gdzie otwierają się ciężkie wrota na przepiękny świat. Pełen barw, dźwięków. Wszystko jest czarujące, ciekawe. Mam chęć doświadczania tego nieznanego. Dotykania, smakowania, słuchania, przeżywania. Odczuwam moje ciało inaczej. Jakby uwolniło się od ciężkiej mazi. Czuję ruchomość każdego stawu, grację mięśni, delikatność skóry. Sens działania każdej komórki. Prawdziwe nowe życie, a ja w nim raczkuję jak noworodek. Mówię wam – piękne! Łzy radości wypływają ze śmiejących się oczu. Dziękuję” 😍 😁 😘 Marzenna

© 2019 Dariusz Chwiejczak