„We wszechświecie czas mierzony jest w emocjach. Poza tym, on nawet nie istnieje. Zatem każda dobroć jest na zawsze" Oko w oko z jaźnią, D. Hawkins

Technika Uwalniania Emocji

 wieczorne medytacje

W każdy wtorek o 18:15 - 19:45, koszt 30 zł płatne przelewem

Naturalne Centrum Zdrowia, Warszawa, ul. Grażyny 15, sala 118 - piętro 1

KONIECZNE ZAPISY !!!

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZE WARSZTATY PRACY Z EMOCJAMI

  • Poznajemy emocje od strony teoretycznej

  • Czym są zablokowane emocje – diagnoza kinezjologiczna

  • Jak radzić sobie z emocjami – nie bać się ich doświadczać

  • Jak dokładnie zrozumieć Technikę Uwalniania Hawkinsa

  • Transformacja emocji pod wpływem bezwarunkowej miłości

  • Odnalezienie wewnętrznego spokoju i akceptacjia siebie

We wtorki prowadzimy 1,5 h Warsztaty Techniki Uwalniania Emocji. Każde spotkanie stanowi zamkniętą całość. Szczegółowo omawiamy i uwalniamy jedną z 8 emocji skali Hawkinsa: wstyd, wina, apatia, żal, lęk, pożądanie, złość, duma oraz praktyczne zastosowania uwalniania w sprawach osobistych, zawodowych, zdrowia i życia emocjonalnego.

Zapraszamy również poszukujących rozwoju duchowego. Duch to nasze wyższe ja – nadświadomość – czyli miłość, którą wszyscy w sobie mamy. Duchowość to po prostu zwrócenie się stronę Miłości, która jest siłą napędową wszechświata. Przeniesienie uwagi na „wysokie wibracje” miłości oznacza odpuszczenie negatywnych emocji – nasze życie automatycznie staje się bardziej radosne i spełnione. Kontakt ze świadomością wymaga wyciszenia umysłu – dlatego medytacje. Ich regularne słuchanie przynosi rewelacyjne rezultaty, co potwierdza wielu naszych słuchaczy.

TO NAS WYRÓŻNIA 

NAUCZYSZ SIĘ MEDYTACJI I UZDRAWIANIA MIŁOŚCIĄ

PODNIESIESZ SWÓJ POZIOM ŚWIADOMOŚCI

  1. Uwalnianie emocji wymaga działania z poziomu ponad umysłem – nauczysz się jak być w świadomości, jak korzystać z jej nieograniczonej mądrości płynącej z wewnątrz. Mamy w tym lata doświadczeń i setki wyszkolonych uczestników. Źródło negatywnych emocji i cierpienia zacznie znikać.

  2. Energia bezwarunkowej miłości jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, przedsięwzięć. Nauczysz się ją przywołać i transformować emocje poprzez miłość.

  3. Stan wyciszenia umysłu - medytacja jest konieczny do pracy z emocjami. Poznasz efektywne metody głębokiego relaksu i przywoływania wewnętrznej miłości i wyciszania emocji.

  4. Uwolnienie zablokowanej emocji dotyczy wspomnienia, by nie budziło w nas nadmiernej reakcji emocjonalnej. Emocje zawsze pozostają częścią życia, jednak przestają tak gwałtownie rezonować. Szybciej je czujemy, przestajemy się im opierać, pozwalamy im odpłynąć.

PONIŻEJ KILKA SŁÓW O UWALNIANYCH EMOCJACH...

Wstyd to najtrudniejsza emocja, sięga poczucia odrzucenia, wygnania, a nawet nienawiści do siebie. Zauważyć i uwolnić przekonania będące źródłem wstydu można tylko z poziomu świadomości, przy wsparciu swojej duchowej mocy. Zostaw osądzanie siebie. Przypomnij sobie swoją duchową tożsamość i pokochaj siebie takim jakim jesteś. Odnalezienie swojej wewnętrznej miłości przywraca radość życia, harmonijne relacje międzyludzkie, poprawia zdrowie.

Wina to poczucie, że coś źle zrobiłem. Ale dobro i zło, to wymysł moralności, którą ludzie zmieniają w zależności od potrzeb. Popełnianie błędów jest naturalne dla uczenia się i rozwoju. Dzięki nim świat staje się lepszy. Pozwól sobie poczuć swoją winę w pełni i wybacz sobie. Zostaw winę zakotwiczoną w przeszłości i wróć do teraz. Otul miłością to, co się wydarzyło. Daj zrozumienie dla swojej słabości. Zmień swoje przekonania i odzyskaj wolność.

Apatia dotyczy wszystkich – to okresy zniechęcenia i przygnębienia. Jej przyczyną jest kierowanie uwagi na nieprawdziwe przekonania, a w istocie – oddalenie się od miłości. Zauważ co dzieje się w tobie. Pozwól sobie bez oporu poczuć prawdziwą przyczynę. Zauważ ją z poziomu świadomości. Odrzuć to, co ją wywołuje. Wolno ci to zrobić. Użyj duchowej mocy Woli, to pomoże ci odzyskać energię. Zwróć się w stronę swojej miłości. Gdy zaakceptujesz i pokochasz siebie, natychmiast pokocha cię cały świat.

Żal można uwolnić tylko na jeden sposób. Zanurzyć się w nim i całkowicie go poczuć. „Żal to cmentarz dla życia” (Hawkins). Zostaw już smutek i rozmyślania jak cofnąć stratę. Odpuść to nieprawdziwe poczucie winy, że mogłeś czemuś zapobiec. Strata, żal przypomina o radość każdej chwili bycia razem, ale to również szansa rozwoju świadomości. Skieruj uwagę na prawdziwe źródło szczęścia i mocy. Zauważ radość obdarzania miłością. Zaufaj jej. Wróć do teraz.

Lęk to najbardziej pierwotna emocja związana z przetrwaniem, dlatego jest taka silna, dlatego karmienie strachu jako narzędzia kontroli jest tak skuteczne. Zauważ, że strach to tylko projekcja wyobraźni wybiegająca w przyszłość. Broni jej umysł, który w nią uwierzył. Zaakceptuj istnienie lęku i pozwól sobie go poczuć – z poziomu świadomości. Po drugiej stronie lęku jest miłość. Wybierz miłość i popatrz na siebie jej oczami. Pokochaj siebie takim jakim jesteś.

Pożądanie czegoś wyjątkowego wynika z poczucia wewnętrznego braku. Ale wszystko czego potrzebujesz by czuć się kompletnym jest w tobie. Zauważ swoje ograniczenia płynące z pożądania – nieprawdziwe przekonania, której za nimi stoją. Realizuj swoje cele przez zaangażowanie – nie potrzebujesz pożądania. Uzależnienia i pożądania porzucamy z poziomu świadomości – ponad umysłem. Ty jesteś przyczyną, skutkiem i celem wszystkiego co dzieje się w twoim życiu.

Złość to bezsilność i bezradność. Zwłaszcza, wobec tego, czego w sobie nie zauważam, nie akceptuję. Jej źródłem nie są inni ludzie, lecz niespełnienie moich – jedynie słusznych przekonań. By rozładować złość – poczuj ją świadomie, bez oporu. Zostaw niesprawiedliwość i przekonanie, że wiesz lepiej. Pozwól innym na ich odrębność i omylność. Skieruj się na zrozumienie. Bez oceniania kochaj wszystko co się pojawia.

Duma to zachwyt ego nad sobą, naturalny efekt rozwoju świadomości i wzrostu poczucia własnej wartości. Lubimy czuć się ważnym i szanowanym. Ale urok wyjątkowości to tylko przekonanie atrakcyjne dla umysłu. Zauważ, jak cię ogranicza. Przestań wątpić w siebie. Odpuść porównywanie, poczucie wyższości i rywalizację. Odzyskaj duchową moc i prawdziwą pewność siebie płynącą z piękna twojego duchowego wnętrza. Zauważaj życzliwość ludzi. Pokochaj siebie do samego dna swoich ograniczeń.

© 2020 Dariusz Chwiejczak