ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

OFERTA DLA FIRM

1. Szkolenie skuteczności biznesowej poprzez kształtowanie przekonań

2. Warsztaty radzenia sobie ze stresem dla pracowników

3. Warsztaty zarządzania stresem dla kadry menadżerskiej

4. Wykłady motywacyjne o wpływie poziomu świadomości na biznes

5. Szkolenia rozwoju osobowości pracowników​​: zwiększenie odwagi działania, motywacji, integracji życia zawodowego i rodzinnego, zarządzanie trudnymi sytuacjami i relacjami międzyludzkimi

ZORGANIZUJ SWOJE WARSZTATY WYJAZDOWE, WAKACYJNE

Możesz zorganizować oferowane przez nas szkolenia w swoim mieście lub na spotkaniu wyjazdowym – również wakacyjnym. Możliwy jest 1-dniowy warsztat lub kilkudniowy kurs z wybranych tematów. Oferta dotyczy firm oraz grupy osób indywidualnych. Potwierdź z nami dostępny termin oraz warunki naszego uczestnictwa. Przykładowe tematy: Nauka medytacji i akceptacja siebie, Rozwój wewnętrzny i eliminowanie stresu.

POLEĆ ZNAJOMYM – ZBUDUJ WŁASNĄ SPOŁECZNOŚĆ

Zapraszamy do współpracy przy promowaniu naszych programów rozwojowych. Otrzymasz od nas materiały, linki i posty gotowe do wysłania oraz krótkie szkolenie jak ich używać. Od każdej osoby z twojego polecenia otrzymasz prowizję. Partnerem mogą być osoby indywidualne, kluby i stowarzyszenia promujące zdrowy styl życia, blogi i grupy zamknięte FB – niekoniecznie związane z rozwojem osobistym. Oferujemy weekendowe warsztaty stacjonarne, kursy online i subskrypcję nagrań medytacji.

© 2020 Dariusz Chwiejczak