Medytacje do słuchania on-line - dostęp VIP

Zapraszamy do serwisu medytacji on-line. To więcej niż forma relaksu, to zaawansowane narzędzie pracy z podświadomością i dokonywania życiowych zmian. Ich niezwykła skuteczność, potwierdzona w pracy grupowej i indywidualnej, wynika z przebudzenia swojej duchowej mocy i wykorzystania jej w życiu codziennym do:

  • harmonizowania życia rodzinnego i zawodowego

  • odnalezienia poczucia spełnienia i sensu życia

  • przywrócenia równowagi emocjonalnej i wewnętrznego spokoju 

  • rozwiązywania problemów życiowych „z wyższego wymiaru”

DLACZEGO WARTO MEDYTOWAĆ. Tysiące badań potwierdza pozytywny wpływ medytacji na niemal wszystkie aspekty życia: zdrowie, witalność, sex, pozbycie się bezsenności, złych nastrojów, depresji, a nawet odchudzanie (efektywność x7). Osoby medytujące są spokojniejsze, wyglądają młodziej, robią więcej w krótszym czasie. Mają lepszą koncentrację i dostęp do kreatywności – bezcenne w nauce i pracy. Są lepiej zorganizowane, więcej zauważają, robią mniej błędów. Medytacje przynoszą zmiany fizjologiczne: obniżenie ciśnienia, dokrwienie mózgu, wydzielanie endorfin, zwiększenie połączeń nerwowych pomiędzy półkulami, a nawet zmieniają ekspresję genów. Podobnie jak sen uruchamiają naturalne mechanizmy odpornościowe i regulacyjne organizmu. By skorzystać z tych dobrodziejstwwystarczy medytować codziennie przez przynajmniej 20 min.

URUCHOMIENIE SUBSKRYPCJI VIP

 1. Załóż konto na vimeo.com i zaloguj się w serwisie vimeo przyciskiem "Log in"

 2. DOPIERO PO ZALOGOWANIU wejdź na  https://vimeo.com/ondemand/alchemiazycia/ Możesz użyć przycisku vimeo w prawym górnym rogu (w menu) tej strony. Wybierz przycisk "Subscribe"

3. Wybierz przycisk „Apply promo code” i wpisz swój indywidualny kod VIP w pole, które się odsłoni. Otrzymasz bezpłatny dostęp do wszystkich opracowanych przez nas medytacji na okras, na jaki kod został przydzielony. Ponownie wybierz niebieski przycisk "Subscribe" 

INSTRUKCJA JAK MEDYTOWAĆ

1. Uruchom subskrypcję wg instrukcji powyżej

2. Najlepszą porą na medytacje jest poranek. Umysł jest wyciszony, nikt nie przeszkadza, a wstawanie nieco wcześniej rozwiązuje problem braku czasu. Nawet jeśli masz duszę sowy, a nie skowronka spróbuj wstać te 20 min wcześniej. Po 2 tygodniach stanie się to naturalnym nawykiem.

3. Najlepiej medytuj na siedząco. Jeśli z różnych powodów pozostaniesz w łóżku - łatwo zasnąć.

4. Wysłuchaj instrukcji słuchania medytacji

5. Obserwuj naszą stronę Alchemia Życia na fB