Alchemia Życia w działaniu

Program dla osób poszukujących zmian

PROGRAM ALCHEMIA ŻYCIA W DZIAŁANIU   stworzyliśmy by wspierać cię w kształtowaniu twojego życia poprzez działanie. To podróż po spełnione życie. Alchemiczny pierwiastek tej podróży zawiera się w ciągłym kierowaniu się w stronę miłości. W ten sposób włączasz w swoje działania największą siłę sprawczą wszechświata, zyskujesz przychylność losu i pewność siebie w nowych przedsięwzięciach. 

WYROBIENIE NAWYKU MEDYTOWANIA. Będziemy cię w tym wspierać. Przeprowadzimy cię krok po kroku przez kluczowe etapy medytacji aż do zaawansowanych narzędzi pracy z podświadomością. Codziennie, przez 21 dni otrzymasz medytację do wysłuchania, która utrwali twój stan uważności, wzmocni intuicję, skieruje twoją uwagę w stronę miłości. Dostaniesz również inspirację dnia. Podążaj za nią. Badaj, jak oddziałuje na twoje wnętrze i na otoczenie. Obserwuj jak stopniowo zmieniają się twoje przekonania.

ZASADY UCZESTNICTWA

1. Kierujemy się zasadą CAŁKOWITEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE SPEŁNIONE ŻYCIE. Twoim najlepszym doradcą jest intuicja. Wsłuchuj się w swoje potrzeby, pasje i pozytywne emocje. Najlepsze rozwiązania przychodzą z naszego wnętrza.

2. POTRZEBUJESZ DOSTĘPU DO MEDYTACJI – instrukcja poniżej.

3. Działanie jest ekscytujące, ma wysoką energię Odwagi. Wzrastamy pomimo swoich ograniczeń i słabości. Potrafimy je przezwyciężać z poziomu świadomości. Porażki są okazją do refleksji – SUKCESY DOCENIAMY I ŚWIĘTUJEMY.

4. Zachęcamy cię do pisania postów, maili. DZIEL SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI i inspiracjami. Twoja aktywność zmieni twoją energię, a zaangażowanie zadecyduje o wyniku końcowym. Szkoda czasu na rolę biernego, anonimowego obserwatora.

JAK ZAPISAĆ SIĘ DO PROGRAMU - instrukcja
  • Uruchom subskrypcję naszych medytacji – instrukcja w zakładce on-line. Subskrypcję możesz w każdej chwili anulować.

  • PO URUCHOMIENIU SUBSKRYPCJI wyślij mail do Marta.AlchemiaZycia@gmail.com z prośbą o dołączenie do najbliższej tworzonej grupy

  • Jeśli korzystasz z FB – poproś o dołączenie do grupy Alchemia Życia, to platforma inspiracji dla jej aktywnych uczestników https://www.facebook.com/groups/2196447190577456/

  • Obejrzyj film instruktażowy jak efektywnie słuchać medytacji https://vimeo.com/ondemand/alchemiazycia/365798402?autoplay=1

  • Od nowego miesiąca przez 21 dni będziesz otrzymywać wiadomość z inspiracją dnia i tytułem medytacji do wysłuchania. Sprawdziliśmy, że najskuteczniej jest wstać 20 min wcześniej niż zwykle. Wypij szklankę ciepłej wody żeby nieco się wybudzić, usiądź wygodnie i wysłuchaj jednej medytacji – można więcej niż raz dziennie :)

  • Zalecana kolejność na początek : Nauka medytacji > Dobre myśli > Nauka medytacji > Akceptacja siebie > Dobre myśli > Akceptacja siebie

  • W wolnych chwilach zaglądaj do wykładów https://www.alchemiazycia.com/wyklady

  • Po miesiącu, gdy już nabędziesz nawyku medytacji, zapraszamy cię do kolejnych programów: aktywności fizycznej (witalność i energia działania) i kierowania się w stronę miłości (radosne spełnione życie).

© 2020 Dariusz Chwiejczak